Про нас

R-MetalliVabrik здійснює одиничне та серійне контрактне виробництво (виготовлення на замовлення) і виготовлення металоконструкцій, виробництво металевих деталей та виробів, послуги з грунтування (ґрунтовки) та фарбування, нанесення захисних покриттів, аутсорсинг з обробки металів.

Реалізація задумів дизайнера і архітектора, – ось те, що ми робимо. У нас креслення отримують лінійні розміри, форму, вагу і займають своє місце в просторі реального світу. Ми пишаємось тим, що здійснюємо підтримку дизайнерів, конструкторів, розробників і стартаперів, беручи участь в реалізації найсміливіших технічних рішень. Ми любимо свою роботу. І робимо справді залізні речі.

Будьте прибутковими, зосередьтесь на проектуванні, створенні і продажу Ваших виробів. Передайте всі задачі і важкі роботи з металом на аутсорсинг до нас. Покладіться на нас, щоб отримати Ваші металеві речі виготовленими з європейською якістю та в строк.

Надсилайте свої креслення та ескізи, ми оцінимо вартість робіт і зробимо для Вас все найкращим чином. Якщо у Вас немає дизайнера або Вам потрібно виконати інженерні креслення, отримати професійну консультацію, у нас є на борту такі можливості.

Звертайтеся, щоб отримати безкоштовну консультацію, дізнатись докладніше про наші можливості, і ціни на необхідні Вам послуги, а також відправляйте нам Ваші схеми, креслення та ескізи.